Kloubková: Po rozchodu má finanční potíže!

Není dobré se ukvapeně rozcházet s přítelem, který je navíc velmi movitý. O tom se přesvědčila oblíbená blonďatá moderátorka zpravodajství Novy Kristina Kloubková (40).

Ta se před nedávným časem rozešla se svým posledním přítelem, českobudějovickým podnikatelem a lobbistou Pavlem Kovářem (47). O důvodech rozchodu se pouze spekuluje, ale už kdysi jejich vztahu mnozí nepředvídali dlouhý život, protože oba dva byli příliš rozdílní. Nyní tedy Kristina žije sama jen s malou dcerkou Jasmínkou (4) a přiznává, že na ni už dolehly finanční problémy.

Také vás může zajímat ...

Což je s podivem, protože zprávaři na Nově rozhodně nepatří mezi platové chudáky. Že by ji tolik zatěžovala velká hypotéka za její byt v Modleticích u Prahy, kde s dcerkou žije? Přitom se moderátorka dušuje, že za nic kromě běžných věcí, jídla a bydlení neutrácí, přesto si prý už několikrát musela půjčit od rodičů.

Chtělo by to najít opět nového partnera, který ji v nouzi nenechá!

Kristina Kloubková, dcera

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...