Kloubková přiznala: Rozchod jsem nesla těžce

Jakmile si partneři přestanou rozumět a veškeré snahy o nápravu k ničemu nevedou, pak je asi nejlepší, když jdou od sebe. Rozchod bývá ovšem o poznání složitější ve chvíli, kdy jsou ve vztahu děti. Své by o tom mohla vyprávět moderátorka televizních novin Kristina Kloubková (40), která se před časem rozešla s otcem své dcery Jasmínky (4), Karlem Moravcem.

Holčičku totiž odloučení od tatínka nesla velmi těžce a není divu, v jejím věku může jen sotva pochopit, proč už se máma s tátou nemají rádi. „Je to statečná holčička a zvládá to, jak se dá,“ promluvila o nejtěžších chvílích svého života moderátorka.

Zůstat by bylo horší

Kloubková, která není rozhodně nijak pyšná na to, že se jí rozpadla rodina, míní, že je když spolu dva lidé nedokáží žít v harmonii, je opravdu nejlepší trápení ukončit a jít si vlastní cestou.

Také vás může zajímat ...

Pochopitelně je třeba brát ohledy na děti. Její dcera se zpočátku trápila a bylo to prý celkem krušné. Kdyby ale moderátorka v nefunkčním vztahu zůstala, bylo by to podle ní možná ještě horší, než včasný odchod.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...