Klus prodává byt za 9 milionů

Těžko říct, zda herci a zpěvákovi Tomáši Klusovi (32) nejdou kšefty poté, co přestal hrát na akcích, sponzorovaných firmami premiéra.

Možná se jen se svojí manželkou, ženskou koučkou Tamarou Klusovou (30) rozhodli využít toho, že ceny nemovitostí jsou na vrcholu, každopádně prodávají svůj vymazlený stošestadvacetimetrový střešní byt s terasou v pražských Nuslích, o němž vždy tvrdili, že je jejich srdeční záležitostí. Chtějí za něj devět milionů, přičemž si prý původně představovali deset.

Také vás může zajímat ...

Oni sami bydlí přitom se třemi dětmi trvale na chatě v lese u Mníšku pod Brdy a byt nechali dva roky prázdný. Všichni přitom čekali, že ho pronajmou, Klusovi ale prohlásili, že by nesnesli ve svém krásném bytě cizí lidi.

Zbývá počkat, zda jim výšeuvedené peníze nějaký zbohatlík skutečně „vysolí“.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...