Kocáb stále žárlí na Abbásovou

Snad předvánoční čas přiměl citlivého rockera a exministra Michaela Kocába (63) vylít si srdce a promluvit o rozchodu s Lejlou Abbásovou (37), se kterou má syna Davida (6). A to přesto, že už uplynuly tři roky.

„Mě každý kontakt s ní bolí. A znovu to otevírá ty hluboké rány,“ stěžuje si Michael, který si s expartnerkou několikrát do měsíce synka předává. A bolesti jsou o to větší, že Lejla před čtyřmi měsíci porodila novému partnerovi, tureckému podnikateli v hazardu Volkanu Kaynakovi (51), dcerku Iman.

Také vás může zajímat ...

Kocáb připustil, že dodnes nepřekousl způsob, jakým se s ním jeho ebonitová láska rozešla a jejímu příteli, kterého nazývá „nějakým mladíkem“ nemůže zjevně přijít na jméno. Do toho dcera Natálie (33) co nevidět povije své třetí, nemanželské dítě.

To je fakt na mašli!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...