Kočička ze Slunečné už dohrála!

Je šťastná že žije s režisérem.

Hvězda primáckého seriálu Slunečná Veronika Arichteva (33) se rozloučila s postavou „škodící“ Denisy, původní přítelkyně hlavního hrdiny Janka Linharta alias Marka Lambory (24).

Také vás může zajímat ...

Důvodem je první potomek, kterého čeká se svým manželem, režisérem Biserem Arichtevem (43), už na podzim v září. I když jí scenáristé těhotenství napsali do role, ještě než sama přišla do jiného stavu, herečka nechala roli rolí a jediné, co teď řeší, je zdraví její a jejího budoucího mimča.

„Až pro mě nebude natáčení rizikové, vrátím se,“ slíbila fanouškům, kteří její postavu odvržené Denisy budou prý postrádat. Veronika už má za sebou i poslední natáčení: „Těšila jsem se na kolegy, chtěla jsem se hlavně se všemi rozloučit.“ Vrátí se ještě někdy zpátky do Slunečné?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...