Kočky jako léčitelky

Je pravda, že kočky dokážou chránit vás a váš domov před duchy a špatnou energií?

Už staří Egypťané považovali kočky za posvátná a úctyhodná stvoření a stavěli pro ně chrámy. Kočka umí být vaší milou společnicí, ale umí i vycítit, že se blízko vás nachází nějaký duch. Dokáže přeměnit negativní frekvenci na pozitivní. Jak je to možné?

Zažila jste už někdy ten pocit, že vaše kočka vidí něco, co vy nevidíte? Kočky jsou v tom skutečně obdivuhodné a statečné. Když kočka zpozoruje nějakého ducha, začne ho sledovat a honit a bude chtít zjistit, co tento duch ve vašem domově vlastně hledá.

Také vás může zajímat ...

Pokud má pocit, že je ohroženo její teritorium, bude se pokoušet tohoto ducha vyhnat působením svého energetického pole, až se jí to nakonec podaří.

Strážkyně vašeho domova

Kočky mají na váš život pozitivní vliv. Chrání vás a často zabrání zlým duchům, aby se dostali do vaší blízkosti. Kromě toho také ochraňují váš domov před negativní energií, která by se pokoušela k vám proniknout.

Dokonce vyhánějí i tu negativní energii, která ve vašem domově působila už déle. Když se o vás kočka otírá, dává vám tím najevo, že vás uznává jako svého šéfa. Tím, že se o vás otírá, se chce s vámi podělit o svou astrální sílu, jako by vás chtěla potřít svou kouzelnou mocí.

Kde si nejraději hoví?

Začněte si všímat, na kterém místě vaše kočka sedává nejčastěji. Právě přes tato místa proudí obrovské množství energie. Kočky velmi často sedávají v tzv. geopatogenních zónách, tj. na místech, kde se např. pod zemí nachází silný proud podzemní vody.

Kočky se na těchto místech cítí bezpečně a pohodlně. Nicméně bylo již několikrát prokázáno, že delší a pravidelné zdržování se na těchto místech mívá u lidí nežádoucí fyzické a duševní účinky.

Dokážou kočky také uzdravovat nemoci?

Máloco odbourává stres tak účinně, jako když si na chvíli sednete ke své kočičce, hladíte ji a tulíte se s ní. Její fyzická blízkost vás opravdu dokáže zbavit značné dávky stresu a úzkosti. Je dokázáno, že předení kočky má léčivé účinky a působí také proti bolesti.

Stačí, abyste si předoucí kočku položila na bolavé místo, kde máte nějaký zdravotní problém, a okamžitě pocítíte, jak začne bolest postupně polevovat.

S kým to vlastně bojuje?

Kočky vidí často věci, které my nevidíme. Například tlapkou mlátí do prázdného prostoru, mňoukají, syčí nebo vydávají různé zvuky jako reakci na jevy, které člověk svými smysly nemá jak zpozorovat. Takové neobyčejné chování kočky je možné pozorovat i ve chvíli, kdy zemře člen rodiny, ve které kočka žije.

Kočka začne zvláštně mňoukat a honí něco neviditelného po místnosti. Zdá se, jako kdyby se pokoušela na to vyskočit ve vzduchu. Vypadá to tak, jako kdyby se při stropě vznášel nějaký duch, kterého však vidí jen kočka.

Frekvence, které my nevnímáme

Výzkum potvrzuje, že kočky a psi slyší frekvence, které my nevidíme. Čím dál tím více vědců uznává schopnost koček vnímat frekvence, které člověk vnímat nedokáže.

Vědci tvrdí, že kočky a psi mají schopnost vidět UV záření a některé jiné typy záření, které sítnice lidského oka nedokáže zachytit. Kočky totiž mají schopnost vidět ultrafialové záření, díky čemuž vidí celý svět úplně jinak, než jak ho vidí člověk.

Vnímají dokonce UV záření

Lidské oko dokáže vnímat jen to světlo, které se nachází ve spektru od červeného po fialové záření. A vlnová délka UV záření se nachází vně tohoto viditelného spektra. Čočka lidského oka je stavěna tak, že brání pronikání UV záření do oka, čímž zabraňuje dopadání UV záření na sítnici.

Vědci si ještě donedávna mysleli, že většina savců má čočku podobnou jako člověk. Avšak vědci prozkoumali stavbu čočky u koček. Při zjišťování množství světla, které čočkou proniká až k sítnici, dospěli k závěru, že kočka neviditelné UV záření ve skutečnosti vidí! Naše domácí milované kočičky nás prostě neustále umí překvapovat!

Malé vymítačky duchů

Pokud se kočka ve vašem domě či bytě stále vrací na stejné místo, je strnulá nebo upřeně hledí do prázdného prostoru, je pravděpodobné, že vycítila přítomnost nějaké špatné síly či ducha. Pokud máte podezření, že se vás kočka svým chováním snaží upozornit na působení takové temné energie, dovolte jí, aby se zdržovala na těchto místech, kam ji to táhne, a provedla tak svou roli „malého exorcisty“.

Na vyhánění špatné energie můžete použít i očistný rituál: spalte listy šalvěje bílé a kouř rozneste po celém bytě. Kočka má ve své moci také zrušit kletby a uřknutí. Na svého mazlíčka se můžete dívat jako na bránu, přes kterou proudí množství kosmické energie.

Umí zrušit i kletby?

Ta může vyrušit dávné negativní či temné příhody, která se ve vašem bytě mohly kdysi v minulosti odehrát. Kočka
může vnímat i astrální bytosti, duchy.

V době, kdy vidí tyto stínové bytosti v noci v blízkosti svého domu, se kočka začne chovat divně a vystrašeně. Začne mňoukat, syčet, je vystrašená a chová se neklidně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...