Kohák přebral Dejdarovi kšeft za půl milionu

Hvězda seriálu Přístav Martin Dejdar (51) je na dně! Přišel jedním vrzem o vysněnou roli i pořádný balík peněz! Za všechno můžou tvůrci seriálu, kteří se rozhodli Dejdara coby Marka Skálu nahradit známým recesistou a moderátorem Tváře Jakubem Kohákem (42) alias Adamem Drakem.

„Scénáristé si vzali prvky z mého života. Takže moje postava má svérázný a veselý vztah k životu. Baví se a popíjí,“ prozradil své nové roli Kohák. Co teď bude s Dejdarem dál? Brousí si snad zuby na nějaký jiný seriál, kde by lépe naplnil svoji peněženku? Seriálový svět je totiž nepředvídatelný a nikdo neví, co ho za dalších pár dílů čeká.

Jakub Kohák

Také vás může zajímat ...

Aspoň, že teď Martin Dejdar bude mít víc času na sebe. Na jednom dílu totiž strávil na place průměrně dva pracovní dny. Teď je jisté, že si po odvysílaných 82 dílech v nejnovějších 24 dílech nezahraje. Kde bude hledat nové útočiště?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...