Ukázala, že je ve velké formě

Herečku Kristýnu Frejovou (49)znají diváci především ze seriálu Sestřičky Modrý kód, kde hraje ráznou doktorku s přezdívkou Vlčice.

Nedávno fanouškům na sociální sítí poodhalila svoje svalnaté tělo, které dosud vídal jen její přítel Honza, se kterým Frejová randí už dva roky. Šušká se ale, že jejich vztah prochází krizí. A Frejová sama to nevyvrací.

Také vás může zajímat ...
Postavu má snad bez jediné chybičky.

„Je to náročné. Opravdu málokdo stíhá moje pracovní a životní tempo. Už nemůžu nikoho táhnout za sebou a říkat: Pojď! A přitom být kilometr napřed. Dělala jsem to dlouho – a už nebudu.,” prohlásila tajemně herečka, která je jinak na informace ze svého soukromí skoupá.

Je snad ve hře nějaký kolega?

Spekulace o tom, že její vztah není v pořádku podporuje i její postoj k vlastní svatbě. Tu Kristýna zatím nezažila a říká, že vlastně ještě nepotkala nikoho, s kým by to bylo až do smrti.

Logicky tak mnohé fanoušky napadá otázka, jestli se ve formě neudržuje kvůli někomu jinému. Ostatně sympatických mužů se kolem ní během natáčení motá dost a dost.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama