Koho se snaží nalákat na své odhalené tělo?

V předchozím vztahu narazila a teď by ráda poznala někoho, s kým jí bude dobře.

Mezi stydlivé ženy moderátorka a bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová (31) nikdy nepatřila. To dokázala i tím, že se svlékla pro slavný pánský časopis. Tvrdí, že je to pro charitu, ale nejsou za tím ještě jiné úmysly!

Také vás může zajímat ...

V očích diváku je herečka Ivana Jirešová (43) spjatá s rolí barmanky Lucky v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. A i ve skutečnosti má matka dospívající dcery Sofie Fridy (15) k alkoholu víc než kladný vztah.

„Kdybych mohla, piju od rána do večera, protože mě to dělá šťastnou,“ šokoval Jirešová svým prohlášením. Je snad tohle jednou z věcí, které Sofii na mamince vadí?

Zoufalé pokusy zastavit ponížení

Ivana je známou propagátorkou jógy, a tak lidé většinou předpokládají, že její životní styl bude patřit k těm zdravým. Jenže, jak herečka sama přiznala v internetovém vysílání, k alkoholu má opravdu blízko. A neváhala v přímém přenosu vyprávět i historku o tom, jak si z ní kvůli její lásce k vínu dělá legraci i její jógová lektorka.

Jenže Jirešová možná nepočítala s možností, že přenos bude sledovat i její dcera. Nesouhlasné reakce s jejím projevem tak na sebe nenechaly dlouho čekat.

Sofie si napřed zřejmě myslela, že maminka se jen soukromě baví s kamarády a snad, aby ji uchránila od veřejné ostudy, opatrně jí poslala zprávu, zda ví o tom, že rozjařený rozhovor z vinárny se živě přenáší do éteru. Odpověď, kterou dostala, ji zřejmě ani trochu nepotěšila, protože z ní bylo zřejmé, že herečka nezapnula svůj telefon omylem.

Riskuje vztah s dcerou

Sofie je právě ve věku, kdy pro většinu dětí jsou jejich rodiče nesnesitelní. Přesto dívka učinila ještě pár pokusů, jak maminku umlčet. „Mami, pojď už domů,“ tak zněla zpráva, kterou ji přede všemi poslala a ze které mnozí diváci vycítili, že se možná za svou matku začíná stydět a snaží se její vystoupení zastavit dřív, než si uřízne ještě větší ostudu.

To se jí, bohužel, nepodařilo. Podle Ivaniných slov k sobě měly s dcerou vždycky velmi blízko, možná i díky tomu, čím si musely projít. Malá Sofie se totiž před lety stala hlavní aktérkou kauzy, kdy jí coby malé plačící děvčátko, na rozkaz soudu úředníci vytrhli z matčiny náruče a předali otci, se kterým se Ivana o její péči soudila.

Podle názoru mnohých ale takovým chování svůj vztah s dcerou jen ničí, protože je velmi pravděpodobné, že se takové vystoupení donese i k jejím vrstevníkům a Sofie by pak musela snášet to, co si o její matce povídají. Snad si to Ivana uvědomí dřív, než bude pozdě a ona ztratí dceřinu důvěru.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama