Koho si chce Jiří Lábus vzít do hrobu?

Bez Jů a Hele nedá ani ránu

Herec je samotář, možná proto mu přirostly k srdci plyšové postavičky.

Velmi netradiční přání ohledně svého odchodu na onen svět má JIŘÍ LÁBUS (66). Bavič, který propůjčil svůj hlas zelené plyšové postavičce Jů z dua Jů a Hele, si totiž přeje být pohřbený právě v kostýmu tohoto maskota.

„Jůheláci v sobě mají něhu, něco milého, příjemného. Přestože nejsou lidi, tak mají v sobě něco lidského. Vždyť vychovali už několik generací,“ obhájil své rozhodnutí Lábus. Aby měl herec jistotu, že se tak opravdu stane, neváhal své přání napsat do své poslední vůle.

Kromě toho, že je zelený plyšák jeho miláček, ho k nápadu nechat se pochovat v jeho kostýmu inspiroval francouzský herec GÉRARD PHILIPE (†36). „Miloval svou postavu Cida ze stejnojmenné divadelní hry. A v jeho kostýmu byl potom v rakvi pohřben.

Bylo to jeho přání,“ uzavřel Lábus.

Také vás může zajímat ...
Na věčnost jedině s Jů a Hele.
Na věčnost jedině s Jů a Hele.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...