Koho skrývá zpěvačka na Bali?

Srdce až usedá, jaké zásadní životní problémy řeší internetová celebrita, zpěvačka Dara Rolins (47). Je zdatnou podnikatelkou, která žije i z prezentací na sociálních sítích, takže i když jsou ostatní kolegové na suchu kvůli odpadlým koncertům, nouze se jí netýká.

Také vás může zajímat ...

Je tu jiné peklo – každoročně je zvyklá létat na svátky na Bali, jenomže letos je ostrov uzavřen. Kdysi tam vlastnila domeček, má tam přátele. Ovšem z toho, jak úpěnlivě čeká, zda se ostrov přece jenom neotevře, to vypadá, jako by ji tam čekala tajná známost. V Česku Dara nechce na Vánoce zůstat za žádnou cenu.

„Jako variantu B máme Zanzibar, ten je otevřený. To je místo, které mám na seznamu přání a ještě jsem tam nikdy nebyla,“ říká. Nezbývá než jí držet palce, zůstat na svátky doma, to je fakt horor.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama