Kokta si chtěl vzít život

Myslel jen na ni?

Ornella doufá, že se Pepa finančně zmátoří a pořídí si pak další děti.

Tytam jsou časy, kdy posedával JOSEF KOKTA (59) v luxusních pražských restauracích a barech s českými celebritami a pokuřoval přitom drahé doutníky. Kdysi úspěšný podnikatel a miliardář dnes obrací každou korunu a hrozila mu dokonce exekuce. Život se mu začal sypat po rozvodu s moderátorkou GÁBINOU PARTYŠOVOU (38), kterou na začátku kariéry vydatně podporoval.

Když se seznámil se současnou manželkou ORNELLOU (24), jeho finanční situace už nebyla nejrůžovější. Přesto si s ní pořídil syna QUENTINA (4). Z předešlých dvou manželství má už přitom tři potomky. Nakonec ale Kokta spadl tak hluboko, že pracoval i jako vrátný. „Byla jsem naprosto v šoku, když mi Pepa prozradil, že v jednu chvíli uvažoval o sebevraždě,“ svěřila se Ornella.

Také vás může zajímat ...

Od hrůzného činu prý Koktu odradila láska k ní a jejich synovi. Zda myslel i na své tři starší děti, neřekl. Možná také těžko snáší štěstí své bývalé ženy Gábiny, která ulovila dalšího milionáře a prý s ním čeká dítě. Nicméně teď se Koktovi začíná podle Ornelly opět dařit v podnikání a dluhy pomalu splácí.

Paní Koktová číslo 3 dokonce věří, že její Pepa opět zbohatne.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...