Kokta si chtěl vzít život

Myslel jen na ni?

Ornella doufá, že se Pepa finančně zmátoří a pořídí si pak další děti.

Tytam jsou časy, kdy posedával JOSEF KOKTA (59) v luxusních pražských restauracích a barech s českými celebritami a pokuřoval přitom drahé doutníky. Kdysi úspěšný podnikatel a miliardář dnes obrací každou korunu a hrozila mu dokonce exekuce. Život se mu začal sypat po rozvodu s moderátorkou GÁBINOU PARTYŠOVOU (38), kterou na začátku kariéry vydatně podporoval.

Když se seznámil se současnou manželkou ORNELLOU (24), jeho finanční situace už nebyla nejrůžovější. Přesto si s ní pořídil syna QUENTINA (4). Z předešlých dvou manželství má už přitom tři potomky. Nakonec ale Kokta spadl tak hluboko, že pracoval i jako vrátný. „Byla jsem naprosto v šoku, když mi Pepa prozradil, že v jednu chvíli uvažoval o sebevraždě,“ svěřila se Ornella.

Od hrůzného činu prý Koktu odradila láska k ní a jejich synovi. Zda myslel i na své tři starší děti, neřekl. Možná také těžko snáší štěstí své bývalé ženy Gábiny, která ulovila dalšího milionáře a prý s ním čeká dítě. Nicméně teď se Koktovi začíná podle Ornelly opět dařit v podnikání a dluhy pomalu splácí.

Také vás může zajímat ...

Paní Koktová číslo 3 dokonce věří, že její Pepa opět zbohatne.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...