Kolaps Chandlera z Přátel přímo na ulici

Chátrající herec ze seriálu Přátelé Matthew Perry (50) je na tom čím dál hůře. Z pohledného fešáka se stal obtloustlý chlapík, který sotva vystoupá do schodů.

Také vás může zajímat ...

Od konce Přátel uběhlo 16 let a na Perryho sešlém vzhledu se podepsalo mnoho faktorů. Především to byl kariérní nezdar, alkohol, a bohužel i drogy. Matthew byl naposledy přistižen, jak s rouškou pod bradou ztrácí pevnou půdu pod nohama.

Vrávorající herec se musel opřít o roh budovy a pořádně se nadechnout. Zhoršené dýchání je podle některých spojeno s Perryho nadváhou a nadměrným kouřením. Cigaretku si ostatně dal předtím a poté, co ho přijela vyzvednout mladá černovláska. Nemohoucí Chandler by v této kondici dlouhou cestu domů pěšky asi nezvládl.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama