Kolečkové křeslo Holubové už nehrozí!

Zatím to zkouší jenom o francouzských holích. Oblíbená česká herečka Eva Holubová (58) totiž znovu podstoupila operaci kolena. Tentokrát však toho druhého. To první jí operovali už letos v březnu,a teď došlo konečně i na to druhé.

„Už je konečně po všem. Trochu zima, trochu bolest, ale bude to lepší a lepší,“ hlásila svůj stav pravidelně Eva na jedné ze svých sociálních sítí nad šálkem lahodního bylinkového čaje.

Navíc si libovala, že už celý průběh náročné operace i následné rekonvalescence zná od minula, takže se znovu nedopustí těch samých chyb a vše by prý tak mohlo mít o to rychlejší průběh.

Také vás může zajímat ...

Eva už je naštěstí momentálně v domácím ošetřování. Je už všech jejích zdravotních komplikací konec, nebo chystá ještě nějaký další zákrok?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...