Kolega ho pořádně potopil

Ačkoli ještě nová řada taneční show Star-Dance neodstartovala, je jasně patrné, kdo bude největším otloukánkem v porotě. Nejenom, že Richard Genzer (52) nemá v tomto ohledu žádné zkušenosti, ale ještě si ho vzal na paškál tanečník Jan Tománek (48). Právě ten dal Richardovi jasně najevo, že on je ten nejslabší z celé čtveřice. „Jsme v porotě tři tanečníci.

Zdeněk Chlopčík, Tatiana Drexler a já,“ sebevědomě prohlásil, přitom Genzer byl i v minulosti členem nejslavnější české taneční skupiny Uno.

Také vás může zajímat ...
Tománek se do něho obul, že se na porotce nehodí.

Ta byla tvořena absolventy Pražské konzervatoře, kterou navíc Richard vystudoval. Není tak divu, že si nemístnou poznámku Tománka nenechal líbit. „Narozdíl od něj mám taneční školu,“ vrátil úder a dá se očekávat, že to v porotě bude od samotného začátku pořádně vřít.

Genzer si ale určitě nenechá nic líbit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...