Kolegyně má o něj strach

Smrt snoubenky ho hluboce zasáhla. Od smrti Gábiny (†58), snoubenky herce Ladislava Freje (78), uběhlo teprve několik týdnů a není tedy divu, že je Frej pořád v šoku.

Jeho snoubenka měla rakovinu slinivky, kterou jí však během náročné operace celou vyndali. I tak ale svůj boj o život prohrála, a Ladislav tak zůstal sám.

Také vás může zajímat ...

Myslel si, že časem to bude lepší, ale pořád se cítí naprosto zdrceně. Kvůli svému stavu odpískal i několik představení v divadle.

Musela za něj zaskakovat dokonce herečka Simona Stašová (65). Místo hry, ve které společně účinkují, zahrála divákům monodrama Shirley Valentine.

Kamarádovi moc ráda pomohla, ale na druhou stranu ji bolí, v jakém je stavu. Frej měl v plánu se na práci úplně vykašlat a být doma, ale ona má strach, že by vyvedl nějakou hloupost.

Podle ní je teď práce jeho jediným vysvobozením. Rozrušený Ladislav ale zřejmě o péči kolegyně nestojí.

Pořád si stojí za tím, že je to jeho boj a on rozhodne, jak bude bojovat. S takovou by mohl na Stašovou brzy nehezky vyjet, aby se starala o své

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...