Kolekce FLOWERS od designérky Sylvie Majerové

Tento článek je reklamním sdělením

„Inspirací pro kolekci Flowers mi byla křehká rostlinná říše, která v nás probouzí ty nejčistší city. Někdy je až překvapující, jak něco, tak jemného může být zároveň pevné a odolné. Houževnaté i citlivé, vnímavé a rozhodné bývají nositelky těchto šperků,“ říká Sylvie Majerová.

Kolekce Flowers je stříbrná a pracuje s různými kameny a říčními perlami. Aktuálně jsou na světě tři edice. Ta první reprezentuje křehké lotosy se speciálními broušenými říčními perlami, druhou je exotický badyán s měsíčními kameny a labradority a třetí je srdce, tedy oboustranné náhrdelníky – „amulety“ s říčními perlami.

Během léta a na podzim plánuje Sylvie kolekci doplnit a abstraktnější formy květin a vzniknou i prstýnky s květinovou glyptikou. Můžete se těšit na turmalíny, topazy a akvamaríny.

Tento článek je reklamním sdělením
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama