Kolik chtěla? A kolik dostala?

Oblíbená zpěvačka se tváří, jako by ji exmanžel oškubal. Je to ale pravda?

S Plekancem mají stále dobrý vztah.

Pokud se někdo pohoršuje nad partnerským výdobytkem polistopadové éry, předmanželskou smlouvou, ať se zamyslí, jak by býval bez ní dopadl hokejista Tomáš Plekanec (37), který se právě rozvedl s herečkou a zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (40).

Ač skoro veškeré živobytí obstarával se svým platem útočníka NHL on, žádala po něm zpěvačka údajně 119 milionů korun, z čehož 68 milionů mělo být za její „ztracenou“ kariéru a 51 milionů na zabezpečení do budoucna, plus výživné pro ni jako bývalou manželku ve výši asi 500 tisíc měsíčně.

Také vás může zajímat ...

Soud ale předmanželskou smlouvu nepovažoval za pouhý cár papíru, ale i tak neodešla Lucie rozhodně s prázdnou. Připadl jí šestisetmetrový byt v komplexu na Kavčích horách, který údajně už pronajala, odstupné ve výši 5 milionů a na jejich dva syny alimenty ve výši několika desítek tisíc korun.

Aspoň už si od soudních tahanic může oddychnout, vyhlížet nového partnera a následovat exmanžela Tomáše, který se do nového vztahu s tenistkou Lucií Šafářovou (33) vrhl plnou parou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama