Kolik desítek milionů už si vydělal?

Užívá si velkého luxusu a může si dovolit koupit cokoli. K čemu ho nutí jeho rozmarná manželka?

Zatímco většina umělců je kvůli nastalé situaci totálně bez peněz, pohledný moderátor Leoš Mareš (44) se všem může jen smát. Proč? Je totiž multimilionář, který je zkrátka za vodou a stále vydělává. Může tedy bez obav zajistit svou manželku Moniku Marešovou (39).

Mezi českými celebritami vysoko ční moderátor Leoš Mareš (44), který svými finančními příjmy z minulosti spolehlivě zastíní všechny ostatní kolegy. Zatímco jiní zpěváci a herci si stěžují, že jsou na dně, Leoš se může akorát smát.

Také vás může zajímat ...

Jen za rok 2018 vydělal asi 18 milionů. A z vývoje Marešových příjmů se dá předpokládat, že loňský rok byl pro něj po finanční stránce ještě úspěšnější než ten předešlý. Leoš ovšem vnímá peníze jako možnost obdarovávat ostatní a jak si užívat přepychu, když může.

Auta a luxusní dovolené za miliony

Leoš vystřídal několik velice drahých značek aut, například Porsche a Rolls-Royce Cullinan za 10 milionů. S manželkou Monikou Marešovou (39) jezdil na mnoho nóbl dovolených ročně. Monika poté, co si ho vzala, přestala chodit do zaměstnání a začala si vydělávat pomocí Instagramu propagováním nejrůznějších módních a kosmetických věcí.

Ještě aby ne, když si žije v luxusním apartmánu, který zabírá celé patro vily, za nějž se platí desítky tisíc měsíčně, a její miláček zčásti vlastní i velkostatek v Záblatí u Ponědraže, jehož hodnota se odhaduje na 20 milionů korun. „Já používám peníze k dělání radosti všem lidem kolem sebe, mé rodiny i okolního světa,“ řekl.

Zároveň není žádný skrblík a peníze rozdává i na dobré účely. Se svou manželkou Monikou prý posílá statisíce do charitativních organizací. A stejně tak neváhal dát velké sponozorské dary i na sdružení hospiců.

Peníze může klidně vyhazovat oknem!

O tom, že je Mareš boháč, nesvědčí jen jeho drahé věci, ale vyplývá to z účetních závěrek zveřejněných fi rmou, kterou náš nejlépe placený moderátor vlastní. Je tak bohatý, že by mohl klidně vyhazovat peníze oknem. Ne nadarmo se mu mezi moderátory přezdívá Rolls-Royce podle jeho luxusního vozu.

Patří mezi naši showbyznysovou elitu a za moderování jednoho společenského večera či fi remní akce si může říct i 150 000 korun. Jeho doménou je ale nyní rozhlas a rádio, konkrétně Evropa 2, kde působí dlouhých dvaadvacet let. Začal už roku 1998.

V posledních letech to ale vypadá, že to moderátor ve svých financích pořádně rozjel a jako mávnutím kouzelného proutku má všechno, na co si vzpomene.

Proslýchá se, že například za rok 2018 vykázal stejný obrat jako za roky 2013 a 2016 dohromady. Tento poslední zveřejněný obrat z roku 2018 byl dokonce dvojnásobný oproti roku 2016. Suma sumárum se mu prý podařilo za posledních osm let (od roku 2011 až po rok 2018) vydělat více než 53 milionů korun. Jak se mu to vlastně povedlo?

Dokáže vše zpeněžit

Díky svému ekonomickému vzdělání dokázal proměnit v zisk v podstatě vše, na co sáhl. To je i případ jeho sociálních sítí, konkrétně Instagramu. „Já jsem začínal na Instagramu nezištně, bavilo mě to. Jako obchodník jsem objevil možnost na tom vydělat,“ přiznal Mareš.

Pokud by tedy měl někdo o služby moderátora zájem, kolik by si musel připravit? Mareš nabízí firmám i nejrůznější balíčky propagačních služeb na svém Instagramu. Základní cena je 400 000 korun, což je pořádná pálka!

Stejně tak se Marešovi podařilo zpeněžit i jeho vystoupení v O2 areně nebo Foru Karlín, která dokázal vyprodat, leč je ne zrovna kvalitním zpěvákem.

„Začínalo to neziskově, kdy jsem si jenom chtěl splnit svůj sen, ale teď je to i fi nanční motivace, protože jsem zjistil, že to může fungovat jako výborný obchodní plán, který vydělává peníze,“ přiznal otevřeně.

Na čem si šíleně vylámal zuby?

Zajímavé je, že ač se Marešovi daří v oboru mluveného slova a moderování akcí a propagací výrobků a koncertováním je schopen vydělat velké peníze, jedna věc mu zoufale nejde. Jde o pár promarněných pokusů proniknout a oslnit na obrazovce. Diváky zkrátka neoslnil, a to se svým pořadem Late nigh show. „Na začátku jsem vnímal, že rádio je skvělé, ale táhne mne to do televize.

Jenže na televizní show jsem si vylámal zuby. A vlastně ani nevím, jestli to do budoucna ještě někdy znovu zkusím. Možná jsem pochopil, že na tohle nemám a že rádio je pro mě dostačující médium,“ uznal Leoš sebekriticky.

Tak uvidíme, jestli se nakonec nebude chtít prosadit v dalších televizních projektech.

Za prosvítající bradavky to schytala!

Krásné tělo, super tepláky a k tomu kávička. Takhle vypadá momentální stav u Marešů. Manželka oblíbeného moderátora Monika Marešová zveřejnila na sociální síti fotografi i, na které mělo jít hlavně o ploché bříško a kvalitní značkové tepláky, nakonec však zaujala spíše něčím jiným.

Fanouškům totiž ukázala, jak jí stojí bradavky na vymodelovaném poprsí. Nutno dodat, že některé to i rozesmálo. „Jo, ještě citrony musím koupit, děkuji za připomenutí,“ zněl jeden z komentářů, který pobavil mnoho sledujících.

Marešová tak jednou fotkou dokázala své fanoušky rozesmát, navnadit, nažhavit a možná je donutila i k investici do domácího kávovaru a kvalitních tepláků. Takže reklama jako vyšitá se jí zřejmě povedla.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...