Kolik má idol dívek nasysleno?

Idol ženských srdéčeka hrdina seriálu Sestřičky Modrý kód, herec a zpěvák David Gránský (28), se i přes náhlou nucenou přestávku v natáčení nestresuje a libuje si, že má na účtu naštěstí dost financí, než aby se musel bát budoucnosti.

Také vás může zajímat ...

S manželkou Nikolou (26) dokončují dům ve Statenicích u Prahy a mají údajně hypotéku, ale starosti si nepřipouštějí, ostatně David má bohaté rodiče hned v sousedství, kteří při případné krizi pomohou.

Proto ho ani příliš nerozhodilo, když na něho jako na jednoho z mnoha ze seriálu sedl zlořečený Covid-19, který přenesl i na maželku. „Ano, vyšly mi pozitivní výsledky, bylo mi fakt zle a jsem doma v karanténě,“ odpověděl David na sociální síti na četné dotazy. Hlavněže nemusí jít vykládat zboží anebo za kasu jako jiní jeho kolegové.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...