Kolik milenek má Aneta Langerová?

Křest desky zpěvačky Anety Langerové (29) proběhl za účasti jejích lesbických partnerek, i když ani dnes není jasné, která je současná a která bývalá.

Kdysi navázala vztah s majitelkou svého hudebního vydavatelství Ivou Milerovou (44), její dnešní partnerkou by měla být režisérka Olga Špátová (22), což ovšem slečny nikdy nepotvrdily. Kmotrou Anetiny desky Na radosti se navíc stala herečka Bára Hrzánová (52), kterou zpěvačka naproti tomu označila za blízkou přítelkyni. „Mám okolo sebe spoustu přítelkyň, i dnes je jich tu hodně.

Víc se k tomu nebudu vyjadřovat,“ prohlásila zpěvačka.

Také vás může zajímat ...

Zdá se tedy, že s dokumentaristkou Špátovou žijí spíše ve volném vztahu, eroticky se neomezují a na nějaké registrované partnerství to v dohledné době rozhodně nevypadá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...