Kolik utrácí nevěrný Slováček za milenku?

Idolka všech dětských srdcí, herečka Dagmar Patrasová (62), toho dokáže skousnout hodně, ale čeho je moc, toho je opravdu příliš. Jednou z věcí, přes kterou u ní nejede vlak, je to, aby její stále ještě manžel, známý saxofonista Felix Slováček (75), rozmazloval svou milenku a vše jí do posledního haléře kupoval ze svých peněz, které jsou z části dost možná i jeho stále ještě manželky Dády.

Teď dokonce prozradila, co všechno je výtvarná umělkyně Lucie Gelemová (35) stojí. „Je to placená společnice, které Felix platí úplně všechno. Má byt za 25 tisíc měsíčně, kupuje jí všechno,“ práskla na vykutáleného chotě. Kromě toho jí údajně kupuje i oblečení a další maličkosti. To ale Felix tvrdě popírá. „Mele nesmysly. Není to pravda. Vůbec nic jí neplatím, ani žádné šaty.

Také vás může zajímat ...

Vůbec nic,“ nevyhýbal se drsným slovům.

Dlouho na sebe nenechala s reakcí čekat ani Lucka a hned poslala Dádě jasný vzkaz o tom, kam jejich vztah s Felixem směřuje.

Bude konečně rozvod i svatba?

„Chytila jsem na pasece květinu – aneb do třetice všeho dobrého,“ umístila komentář společně s fotkou, jak drží svatební kytici, na jednu ze svých sociálních sítí. Pro mlsného kocoura by to měla být už třetí svatba a Lucie doufá, že to bude konečně trefa do černého. To se ale musí nejdřív rozvést, a o tom nechce podle všeho Dáda ani slyšet. „Co to je za blbost, sakra, proč bychom to dělali?

Nikdo se rozvádět nebude,“ vzkázala.

No… přece jenom je ještě do roka a do dne čas…

Válka v rodině pokračuje

Poznámka na sociální síti ale vyvolala ještě jednu vlnu emocí, a to přímo u Felixova potomka Felixe juniora (35), který vzal komentář jako útok na maminku a celou rodinu. „Tento koment je tak trapný, ubohý a vlastně i zlý a vysmívající se do ksichtu naší rodině… Tohle je skutečně to největší dno,“ ulevil si synek. To ještě ale netušil, kdo ho psal.

„Milý Felixi juniore, autorem onoho komentáře, je Tvůj vlastní otec – který pochopitelně věděl, proč tak činí,“ reagovala hned Lucie. Boj tak byl zažehnaný.

Kdo ale vyhraje celou válku?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...