Koloušek se začal vykrucovat Bílé ze svatby?

Na první pohled se tváří jako drsňák a suverén. Manažer Radek Filipi (35) se kolem svojí lásky zpěvačky Lucie Bílé (52) motá ze všech stran. Nedej bože, když ale dojde na otázky týkající se případné svatby.

To se i taková hora svalů začíná klepat. „Ježiš! To bych vůbec nerozebíral. Teď opravdu nevím. Život nám někdy přinese i tyto věci. Ale co bude, nebo nebude, je daleko,“ začal koktat Radek. Alespoň se nemusí bát, že by kvůli tomu byla jeho láska zklamaná.

Také vás může zajímat ...

Sama Lucka totiž prý na svatbu nepomýšlí. Pro ni bylo už tak dost velkým krokem, že už podruhé svého pohledného ochránce zvládla napasovat do svého života i přes hromadu práce a jiných zájmů, které pro ni byly vždycky na prvním místě. „Myslím, že už je všechno vyřešené. Někdy se věci zdají složité, ale podstatné je, že teď je to konečně ideální,“ zakončil Filipi.

Otázkou je, jak dlouho.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...