Komik v slzách: přišel o svého otce

Vřelým vztahem k otci byl znám herec a komik Petr Čtvrtníček (56), jenž u rodičů „na baráku“ za Prahou býval velmi často, a to do té doby, než ho vážně ohrozil Covid-19. Až tak, že ve vážném stavu skončil v nemocnici a bez napojení na dýchací přístroj by možná nepřežil.

Také vás může zajímat ...

Když krize pominula, posílal z nemocnice zábavné fotky a esemesky. To ještě netušil, že si zákeřná choroba najde oběť mezi jeho nejbližšími. Ačkoli rodiče dodržovali pečlivě veškerá pravidla, onemocněl Čtvrtníčkův otec, profesí truhlář, a jeho organismus, oslabený silnou cukrovkou, zákeřný útok viru nakonec nevydržel a otec zemřel.

Byl synovým velkým fanouškem a nevynechal jedinou premiéru v divadle ani film, kde Petr hrál. Od své nemoci se komik od zbytku rodiny důsledně separoval, ale tatínek se zjevně nakazil jinde.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama