Komplikuje práci štábu

Získat herečku Danielu Kolářovou (71) pro seriál Sestřičky Modrý kód je pro jeho autory obrovský úspěch.

Daniela se totiž natáčení podobných věcí vždycky vyhýbala a věnovala se hlavně divadlu. Role majora Hartmanové ji ale natolik zaujala, že kývla. Štáb ale počáteční nadšení z obsazení takové hvězdy pomalu přechází.

Také vás může zajímat ...
Nabídky už si pečlivě vybírá, rozhodně nejde do všeho.

Přestože je Daniela neuvěřitelný profesionál, je jedna věc, která práci s ní velmi komplikuje. Snad kvůli tomu, že je celý život vášnivou kuřačkou je její chrup v naprosto katastrofálním stavu. To ale na obrazovce není až tak patrné.

A to především díky velkému úsilí lidí v zázemí seriálu. Maskérnou počínaje, osvětlením a hlavně dobrou kamerou konče. Dávat při každém záběru dobrý pozor, aby nebylo vidět to, co nemá ale může zdržovat. Jenže to si při práci na seriálu tvůrce mohou jen těžko dovolit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama