Komu leží hvězda Ulice Obermaierová v žaludku?

Na pořádný problém si zadělala jedna z hlavních hvězd seriálu Ulice Jaroslava Obermaierová (70)! Údajně poškodila dobré jméno své kolegyně, herečky Jaroslavy Hanušové (+66). Řekla o ní totiž, že se upila k smrti!

Jenže se ozval syn zesnulé herečky a proti jejímu tvrzení se razantně ohradil. „Podal jsem okamžitě na paní Obermaierovou trestní oznámení pro poškození jména maminky. Policie to bohužel smetla ze stolu,“ nechal se slyšet syn Jaroslav Hanuš (33). Celou záležitost už mají v rukou právníci, kteří na Obermaierové požadují veřejnou omluvu.

Jaroslava Hanušová se synem Jaroslavem

Herečka se ale zatím k ničemu nevyjádřila. Neříká se snad, že na každém šprochu je pravdy trochu? Obermaierová jistě nemá potřebu rozhlašovat nepravdy, na druhou stranu je pochopitelné, že syn hájí čest své matky. Vysoudí snad na herečce alespoň omluvu? Nebo mu nebude stačit ani ta?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...