Komu leží mladý herec v žaludku?

Kariéra herce Vladimíra Polívky (31), který se momentálně objevuje v seriálu Slunečná, se skvěle rozjíždí.

A skoro to vypadá, jako by to někomu z jeho kolegů začalo vadit, a tak se rozhodl mu škodit formou pomluv.

Také vás může zajímat ...

Šeptá se totiž, že v seriálu končí kvůli své nespolehlivosti, způsobené problémy s alkoholem. Údajně má chodit na natáčení opilý a rušit termíny, a tak podle šeptandy došla vedení televize trpělivost. Jenže, jak se ukazuje, nic z toho není pravda.

„Zásadně odmítáme tvrzení, že by pan Polívka chodil na natáčení opilý. Jedná se o lži, spolupráce s ním je naprosto profesionální,“ zastala se herce producentka seriálu. Je tedy jasné, že si to někdo vymyslel, aby Vladimírovi uškodil. Na to, komu tak vadí, že se nezdráhá snížit k takovým praktikám, si ale Polívka bude muset přijít sám.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama