Komu připadne milionové dědictví?

Zesnulý herec Václav Postránecký (†75) po sobě zanechal milionové majetky. Společně s manželkou Helenou (72) vlastnil dvě nemovitosti, což byl rodinný dům v Říčanech u Prahy v hodnotě zhruba dvanáct milionů korun a velký byt na Žižkově.

Manželé se rozhodli pořídit byt na počátku roku 2014, jenže na bytě byl uvalen dluh v podobě hypotéky předchozího majitele. Tuto hypotéku, která činila 3,5 milionů korun museli nejprve vyplatit. To se jim podařilo a v lednu roku 2015 byli teprve úředně zapsáni na katastru.

Také vás může zajímat ...

Navíc za něj museli složit zálohu 120 tisíc, aby jim byt někdo nevyfoukl před nosem. Nakonec za byt zaplatili 5 milionů a 450 tisíc korun. Kdo nakonec zdědí všechen Václavův majetek není dosud známo, ale logicky se nabízí jako první v pořadí manželka a děti.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...