Komu tečou nervy? Badinková zažívá peklo

Mysleli si, že to bude další procházka růžovou zahradou. Vydrží to?

Ani jeden z nich netušil, jaká to pro ně bude honička. Sympatická herečka Michaela Badinková (39) a její seriálový kolega Robert Jašków (48) sice nechtěli odmítnout nabídku účinkovat v Tvojí tváři, ale teď lítají mezi jedním a druhým studiem.

„Natáčení show Tvoje tvář a Ordinace souběžně je skutečně šílený zápřah. Málokdo si umí představit, jak náročné to je,“ chápe situaci herců i kreativní producentka obou pořadů Simona Matásková. Těžko říct, jestli si teď oba rvou vlasy a peníze i popularitu by raději vyměnili za pár dní volna s rodinou.

Také vás může zajímat ...

A to mají oba za sebou teprve druhý soutěžní večer. Své o tom ví i už prověření herci Petr Rychlý (53) nebo Ivana Jirešová (41), kteří si kolotočem obou pořadů současně prošli v minulých řadách. „Obzvlášť v případě Roberta je to docela náročné.

Ten totiž točí v nemocnici s větším množstvím hereckých kolegů, kteří také mají různé závazky,“ prozradil jeden ze zdrojů kolem natáčení v kamenické nemocnici.

Dočká se jeden z vyhlášených pořadů ztráty svého hrdiny, nebo budou oba „držet“ až do úplného vyčerpání?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...