Končí domovník v Ulici?

Donedávna nebylo vůbec známo, s jakými zdravotními problémy se potýká herec Rudolf Hrušínský ml. (74), představitel domovníka Peška ze seriálu Ulice, jehož hraje už 15 let.

Také vás může zajímat ...

Přitom poslední tři roky umělec pendluje mezi Planou nad Lužnicí, kde žije, a nemocnicí Motol a pražským IKEMem. Trpí totiž vážnou nemocí krve, ubývají mu červené krvinky. Nedávno byl ještě hospitalizován, ale na svátky propuštěn do domácí rekonvalescence, odkud ale okamžitě prchl k Lužnici na štiky, a dnes opět natáčí.

„To je celý Ruda! Dokud úplně nepadne, bude chodit na ryby a bude točit,“ komentovala to Jaroslava Obermaierová (74). „To už k našemu povolání patří. Mám o něj samozřejmě strach, ale nejednala bych jinak,“ přidala se další hvězda Ulice, Zdena Hadrbolcová (83).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama