Končí Šťastný s herectvím kvůli mladé manželce?

Vrátí se ještě do Ordinace?

Na svou o dvacet let mladší manželku už zřejmě nestačí Jan Šťastný (50)! Dokonce je podle svého známého natolik bez síly, že uvažuje o konci kariéry! Navíc sám herec prý před časem přiznal, že občas pochybuje o tom, zdali jeho práce má vůbec nějaký smysl.

„Herectví je dost náročné povolání, fyzicky i psychicky. Člověku naskakují pochybnosti několikrát už mě dostaly i do kolen a váhal jsem, zda mám u hraní zůstat,“ prezentoval své pochyby veřejně. Mnozí ale spekulují nad tím, zdali se své práce nechce vzdát kvůli manželce Barboře Petrové-Šťastné (30).

Pracují na dalším děťátku? Nebo herci došly síly?
Pracují na dalším děťátku? Nebo herci došly síly?

Je o generaci mladší a tak je docela dost možné, že už jí Jan Šťastný nestíhá. Nebo že by se chystali po synu Ondřejovi (4) na dalšího potomka? Možná právě to je důvod, proč chce opustit práci a naplno se věnovat svému nejspíš poslednímu potomkovi.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...