Konec idylky! Už si začínají lézt na nervy? Kdo bude nahrazen?

Jako řada úspěšných hereček si i Týna ze Slunečné našla mladšího muže, na kterého prý velmi žárlí. Má jejich vztah šanci na přežití? A co Marek?

Krásná, talentovaná, slavná a s malým dítětem. To je herečka Eva Burešová (26), jejíž popularita díky seriálu Slunečná vyletěla do oblak. Stejně jako jejímu seriálovému milému, hezounovi Marku Lamborovi (25). Co spolu ti dva mají? A scházejí se spolu i po natáčení?

Nikdo neví, jak funguje seriálová magie, která rozhoduje o tom, který patlavý, rádoby vesnický cyklus „jede“, zatímco jiný skončí v pekle. Po Krejzových už dávno v hostivařských ateliérech zbourali kulisy, zatímco Slunečná jede jako nezastavitelná lokomotiva.

Také vás může zajímat ...

Herečka Eva Burešová (26) to také netušila, když její postavu sestřičky Petry v Modrém kódu rušili. Rozhodující bylo, že Prima garantovala minimálně 80 dílů, že její Týna bude hlavní role. Podstatný byl zejména vyšší honorář.

Neprošla ani konkurzem, produkce chtěla přesně ji! Údajně si Eva přijde na 15 000 Kč za natáčecí den, díky čemuž se už nelze divit tomu, že rozjela život na vysoké noze. Už teď je jasné, že Slunečná bude mít víc než původních 80 dílů, takže Eva nesleze z placu ani na podzim.

Ke všemu je s kolegyní, „zlou“ sestrou Barborou Jánovou (30) v podstatě nesestřelitelná. Bez těchto seriálových sester by Slunečná přestala dávat smysl, takže má našlápnuto k dlouhodobé seriálové živnosti jako někteří kolegové z novácké Ordinace v růžové zahradě.

Jak je na tom její seriálový miláček?

To mladý fešák, herec Marek Lambora (25), který hraje ve Slunečné milionářského synka Janka, je na tom o dost jinak. Tento seriál je v první řadě o ženách a chlapi tu plní roli pouhých satelitů, o které se hrdinky přetahují a diskutují o nich.

Proto mohou být posláni rychle do háje, jakmile produkce a scenáristé dojdou k závěru, že splnili svoji úlohu a nemají se kam vyvíjet. Marek šel do seriálu také kvůli financím, ale honorář má prý menší, přestože má za sebou pestřejší hereckou kariéru.

Je členem Divadla na Vinohradech, takže by nebyl na dlažbě, pokud by skončil ve Slunečné (což mu mimo jiné dost pomohlo za koronavirové krize, kdy kolegové třeli bídu). Hlavně ale dostává i filmové role, zatímco Evy si film zatím téměř nevšiml.

Je tedy jasné, že pokud by napětí mezi ním a Evou dostoupilo nesnesitelných výšin, dostal by vyhazov ze seriálu on! Nemusel by si z toho ale dělat těžkou hlavu. Divačky po něm šílí, a o typ tohoto hezouna je ve filmech, i v seriálech velký zájem.

Oba si uvědomují, že musejí odehrát své. Pověst problémové hvězdičky by neprospěla ani jednomu z nich.

Otec jejího syna se zrovna nevydařil

Žárlivost není pěkná vlastnost, ale byla tu a bude vždy. Burešová se teď jako herečka veze na vlně zájmu, a chce se na ní udržet také jako žena. Je to něco přes dva roky, kdy byla opravdu na dně po rozchodu s bohémským kytaristou Michaelem Krásným (36), do kterého si projektovala vizi ideálního partnera.

Ten ji obohatil o synka Nathaniela Adama Salvatore Krásného (3), který se narodil v červnu 2017. Jeho složité jméno vypovídá o romantických představách jeho maminky. Muzikanta Krásného ale půlroční fungování v roli otce úplně otrávilo a čas začal trávit hlavně po zájezdech a koncertech.

Nakonec se přestěhoval do USA, kde hraje se slavným trumpetistou Lacem Déczim (82). V půli roku 2018 se Eva ocitla opravdu na dně, když přišla i o angažmá v Divadle Radka Brzobohatého.

V krizi ji podpořili rodiče, kteří přijeli malého hlídat z jejího rodného Hlučína, takže mohla pracovat, a na podzim zazářila v soutěži Tvoje tvář má známý hlas, což ji zase vystřelilo nahoru.

O rok později se tu objevil – a vyhrál – i Marek Lambora. Obrovská ctižádostivost je mimochodem také to, co mají Eva s Markem společného.

Kde našla svého nového milence?

Oba se považují za rozené vítěze a herečka dost těžce nesla, že ve finále Tváře byla druhá, ač měla podle mínění všech, i vítězky herečky Michaely Badinkové (41), vyhrát. Přesvědčení o vlastní výjimečnosti nemá daleko až k mysticismu.

Po porodu si nechala od duly (což je něco mezi porodní asistentkou a psycholožkou) vyrobit z placenty tinkturu a kapsle, které užívala ve víře, že jí vrátí sílu. Když byla svého času bez angažmá, usilovně se modlila, a dodnes věří, že jí to přineslo nové nabídky.

Usilovné hledání partnera po různých kariérně důležitých rautech a večírcích jí přineslo krátkou známost s dalším kytaristou, lysým Janem Tulenkem (36), než se v létě 2019 v mladoboleslavském divadle seznámila díky projektu Roztančené divadlo s mladším a pohledným tanečníkem Matyášem Adamcem (21), vítězem mnoha tanečních mistrovství České republiky.

„Domluvili jsme si pracovní schůzky, a mezi námi to náhle zafungovalo víc, než jsem si myslela,“ vzpomíná na jejich první lekce tance Eva.

Kdo z nich na koho žárlí víc

Řada žen se rozplývá nad tanečníkovým romaticko-démonickým zjevem . Bývá často přirovnáván ke slavnému herci Johnnymu Deppovi (57) zamlada. Kdyby jim ukázal tetování, které má nejen na rukou, nejspíš by to vůbec nepřežily.

Pro Evu je důležitější, že si výborně rozumí s jejím synem Nathanielem a chce si partnera udržet za každou cenu. A tak si ho hýčká! Koronavirová krize, kdy se nemohli vidět, byla prý k nepřežití. Přiznává, že má co dělat, aby se ubránila žárlivosti, když ho vidí při tanci s jinou partnerkou.

Spolu se na veřejnosti objevují velmi často v objetí. Zato Marek Lambora se o svém soukromí nešíří. Před více než půlrokem se rozešel s herečkou Šárkou Vaculíkovou (33), kterou kdysi představil i rodičům, a od té doby odmítá jakékoli otázky na nový vztah.

V natáčecí pauze si nechal narůst plnovous a čekal, zda se na tento kočkolap nějaká kočka chytí, ale teď už je zase hladce oholený a loví dál. Zjevně se zatím nemá čím pochlubit. Prý pokukuje po modelce Andree Bezděkové (26). Ale teprve horké léto ukáže víc.

Jak mladí a neklidní dělají kariéru?

Většina herců v seriálech, a Slunečná není výjimkou, jsou mimopražští umělci, kteří chytají nebo už chytili příležitost za pačesy.

Tedy: Eva Burešová (26) je z Hlučína, městečka u Ostravy, Marek Lambora (25) z Ústí nad Labem. Barbora Jánová (30) z Benešova, Jan Plouhar (38), představitel lumpa Štěpána, pochází z Frýdku-Místku.

Jeho seriálová sestra Lucie Polišenská (34) je ze Šumperka. Filip Tomsa (36) pochází z Mladé Boleslavi, Jana Stryková (41) je z Brna, objemný Norbert Lichý (55) je ortodoxní Ostravák, Eva Decastelo (41) je rodačka z Litoměřic.

Jan Šťastný (54) alkoholický profesor Kohout – je ze Zlína, stejně jako Josef Polášek (54) v roli neškodného seladona. Roman Tomeš (32) přijel z Vrchlabí.

Lukáš Langmajer (39) je stejně jako jeho slavnější bratr Jiří (54) Plzeňák. Karel Zima (49) je z Liberce, Martin Sitta z Jičína, Ondřej Pavelka (64) z Nového Jičína, Václav Knop (70) z Turnova.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...