Konec jedné velké lásky?

Legendární herečka Pavla Tomicová (58), která září v seriálu Slunečná, neprožívá zřejmě lehké chvilky.

Pavla se v poslední době upnula hodně na práci

Také vás může zajímat ...

Nejdřív ji potrápila cukrovka, teď to vypadá na manželskou krizi. Už pěknou řádku let žije spokojeně po boku herce Ondřeje Malého (54). Ještě nedávno by nikdo neřekl, že by se tyto dvě hrdličky mohly někdy pohádat. Ovšem vypadá to, že se tak stalo. A očividně ne jen jednou.

Utíká před ním?

Říká se, že kvůli její velké pracovní vytíženosti mají doma menší krizi. Pavla mimo natáčení seriálu zkouší také několik divadelních představení. Není proto divu, že nemá tolik času na svého milovaného muže.

Oba si ale život bez toho druhého neumějí představit, proto se prý každý problém snaží řešit. Zatím úspěšně. Podle přátel je však jen otázka času, kdy Malému dojde trpělivost.

Pavla se celý život točila kolem dětí, a když už konečně vyrostly a on se těšil, že ji bude mít jen pro sebe, začala pracovat jako smyslů zbavená. Snad nakonec nedojde na rozvod.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama