Konec kariéry oslavila striptýzem v helikoptéře!

Když odchod ze scény, tak v pořádném stylu! Přesně to si asi řekla britská blonďatá supermodelka Kate Moss (43) při své poslední zakázce v kariéře, když v několikametrové výšce vystrčila všem na odiv svoje vnady z letící helikoptéry.

Modelky jejího věku se oproti ní většinou už jen s lehkým úsměvem vystavují v dobře vytápěném ateliéru. To ale není případ Kate! Co na tom, že byla pravděpodobně velmi dobře a bezpečně jištěná lezeckým sedákem a kladkou. Přesto se vykláněla z letícího stroje nad italským pobřežím s lehce rozptýlenými piloty.

Jediné, co snad vysvětluje takový hazard se životem je velmi tučný šek, který musela Kate za takovou podívanou obdržet. Její honoráře za podobné kousky jsou totiž jedny z nejvyšších na světě.

Také vás může zajímat ...

Přidá po takových provokativním záběrech ještě nějakou třešničku na dortu?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...