Konec manželské bitvy?

Zdá se, že divoký rozchod mezi zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (39) a hokejistou Tomášem Plekancem (36) už je vyřešený. Společně totiž vyhlásili smír. „Naše děti nesmí trpět definitivním rozpadem našeho vztahu,“ prohlásili.

Podle některých informací dokonce už v Kanadě proběhl rozvod. Vondráčková pro sebe údajně požadovala v přepočtu 119 milionů korun. Jako kompenzaci za ztracenou kariéru 68 milionů, na zabezpečení do budoucna 51 milionů, a k tomu ještě 510 tisíc korun měsíčně jako výživné pro rozvedenou manželku.

Také vás může zajímat ...

Alimenty na nezletilé syny měl pak určit soud. Důvodem, proč hokejista měl na dohodu přistoupit, je očekávaný porod jeho přítelkyně Lucie Šafářové (32) v čase kolem Vánoc. Pokud je informace o rozvodu pravdivá, nebrání nic ani jejich sňatku.

Tenistka si vydělala také slušné peníze, nikdo by se nedivil, kdyby chtěla po Tomášovi předmanželskou smlouvu o rozdělení jejich majetku. Také je na čase, aby zpěvačka buď přiznala nového chapa, anebo si nějakého našla.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...