Konec manželství a velké stěhování?

Konec slavného manželství? Ljuba Krbová (61) v posledním roce není na televizních obrazovkách téměř vidět. Sice stále hraje v nekonečném seriálu Ulice, ale tvůrci její roli čím dál víc upozaďují. Proto se prý chystá k radikálnímu kroku. Podle kolegů dostala nabídku, která se neodmítá.

Odstěhuje se do Německa?

Také vás může zajímat ...

Už před dvěma lety se nechala slyšet, že si kromě Česka vydělává i v Německu. Německy totiž umí stejně dobře jako česky. Nyní ovšem podle kolegů dostala další velmi lákavou nabídku.

Ovšem nejde prý o nic jednorázového, ale natáčení má trvat půl roku až rok, to znamená, že by buď musela dojíždět, anebo se do Německa aspoň načas přestěhovat. A to podle všeho není vůbec tak nepravděpodobné.

V Česku ji totiž drží jenom Ulice. A manžel, ale s ním podle jedné ze svých kamarádek tráví čím dál méně času, protože nesfílejí stejné záliby. Jak kdysi Krbová prozradila, zatímco ona ráda cestuje a zažívá jeden adrenalinový zážitek za druhým, její manžel Ondřej Neff (74) nejraději sedí doma, sám nebo s přáteli a užívá si klidu.

Musí se rozhodnout

O tom ale Krbová nechce ani slyšet, dokud může, chce si užívat. Navíc ráda přijímá nové výzvy, a proto se její kamarádka nechala slyšet, že přemýšlí nad tím, že by skutečně na nabídku kývla a od manžela se alespoň načas odstěhovala. Má za to, že ji v Německu může potkat nové dobrodružství. Neff z toho ale rozhodně nadšený není a dává to najevo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...