Konec nadějí na další miminko?

Velmi svérázný způsob výchovy svého syna Jáchyma (5) zvolila herečka Jana Stryková (40). Rozhodně se totiž nedá říct, že by byla takovou tou rozmazlovací maminkou, naopak je na svého syna přísná, a dokonce se svěřila s tím, že jí a jejímu partnerovi Matějovi Matuškovi (39) tak trochu posluhuje.

„Zatím mi sice snídani Jáchym nechystá, ale úkoluji ho, aby mi nosil jídlo na jeho přípravu,“ prozradila. Zůstane jedináčkem? I když se jí i díky těmto způsobům nejspíše daří synovi vštípit samostatnost, i tak je pro ni výchova náročná.

Také vás může zajímat ...

Určitě je ráda, když jí dítě pohlídá partner nebo babičky, u kterých se Jáchym dočká rozmazlování. Není tak divu, že se vyhýbá diskuzím okolo druhého miminka. Bojí se, aby jejich láska vydržela Asi si uvědomuje, že pokud by byla dvojnásobnou matkou, tak včetně toho, že jsou oba pracovně zaneprázdnění, mohlo by to pořádně zamávat s jejich vztahem.

Už teď na sebe totiž nemají příliš mnoho času a hrozilo by tak, že by se jejich život posunul ještě do většího nudného stereotypu..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama