Konec Ordinace ji naštval

Spousta diváků smutní a mnozí jsou i naštvaní. Stejné emoce má i herečka Ivana Jirešová (43). Před pár dny totiž tvůrci seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 oznámili, že seriál bude končit.

Finální díly budou odvysílány na jaře roku 2021 a poté Ordinace z televizních obrazovek po dlouhých patnácti letech zmizí. Jirešová o to pravděpodobně věděla dopředu, ale i tak je dost naštvaná. Prý se o všem dozvěděla z e-mailu. Seriál je momentálně jejím jediným zdrojem příjmů, nic jiného nemá.

Také vás může zajímat ...

Divadla budou navíc bůhví jak dlouho zavřená nebo pojedou v omezeném režimu a herečka zkrátka neví, co si počne. Stejně to má i spousta jejích kolegů. Mnozí z nich s Ordinací zestárli a loučení tak bude velmi těžké.

Už se ale nedá nic dělat, Jirešová i její kolegové si budou muset po dlouhých letech najít uplatnění jinde. Pokud by ale herečka chtěla, aby na jejím účtu přistávaly peníze pravidelně, nejspíš by musela zavítat do jiného seriálu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama