Konec přátelství jen kvůli penězům?

Diváci Slunečné by viděli nejraději Evu Burešovou (27) a Marka Lamboru (25) bok po boku.

Na veškeré narážky reagovala herečka podrážděně a upozorňovala, že jsou s Markem pouze dobří přátelé. Což už ale asi není pravda. Proslýchá se, že se herci pohádali o peníze!

Také vás může zajímat ...

Mezi představiteli hlavních rolí je údajně propastný finanční rozdíl. Zatímco Eva se prý snaží využít své popularity na maximum a vydělat co nejvíc, Marek přistupuje k financím docela jinak:

„Jsem herec, ne billboard. Vybírám si to, co ke mně nějak sedí,“ vysvětloval Lambora s tím, že se nemíní honit za penězi. Pořadatelé akcí je většinou zvou s Evou společně, jenže Marek ne vždy souhlasí, což mezi nimi údajně rozpoutává vášnivé diskuse. Burešová tak totiž přichází o nemalé částky.

Eva si každopádně Slunečnou pochvaluje a je součásti jejího života. „Je na prvním místě z pracovních míst. Na natáčení jsem přece jen dost často. Je to taková velká rodina.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama