Konec ráje! Rozdělí je žárlivost? Zvládne být druhý?

Čerstvá hvězda staronového seriálu Sestřičky Modrý kód jde z role do role a táhne tak rodinný rozpočet!

Adéla Gondíková (46) a Jiří Langmajer (54) si loni řekli své „ano“ a zdálo se, že vše je sluncem zalité. Sešel se rok s rokem, a u nich doma se všechno změnilo! Ještě nedávno byl Langmajer živitelem rodiny a šel z role do role. Tuto štafetu teď převzala jeho žena Adéla. Zvládne mužská ješitnost takovou výměnu rolí?

Je běžné, že muži špatně snášejí, pokud je žena úspěšnější než oni. Jiří Langmajer (54) byl roky naším nejcharismatičtějším a jedním nejobsazovanějších herců a šel z hlavní role do hlavní role. Díky tomu také vydělával velké peníze! Zároveň tomu ale odpovídal i jeho životní styl a podle toho také dopadl jeho soukromý život.

Také vás může zajímat ...

Bujaré období odneslo manželství s exmanželkou Kamilou, se kterou má dvě dcery. Ta si v období vztahu s „Langošem“ prošla skutečným peklem. Večírek střídal večírek a množství žen, které prošly hercovou postelí, se nedalo spočítat.

Za vše se prostě platí a hercova popularita byla vykoupena pošramoceným manželstvím, které skončilo rozvodem. Ten byl nakonec úlevou pro oba i pro jejich dvě dcery.

Adéla ho vytáhla ze dna

Podobnými peripetiemi jako exmanželka si zpočátku jejich vztahu prošla i Adéla. Přesto jsou spolu již přes deset let. Začátky soužití krom přetrvávající popularity komplikovala i složitá Jirkova povaha.

Jak sám v minulosti prozradil, choval se podle svých slov „celá léta jako absolutní kretén“ a vzhledem k množství hlavních rolí, jež dostával, se domníval, že si může dovolit všechno.

V soužití s Adélou ale konečně našel, co v partnerství hledal, a tak se zklidnil. Pro svůj vztah byl navíc ochoten udělat cokoli.Právě láska k sestře moderátora Dalibora Gondíka (50) byla tou největší motivací, aby na sobě zapracoval.

To se mu podařilo a vztah tím zachránil. „Udělal jsem to především kvůli okolí a kvůli tomu, koho mám tak moc rád. A to je moje nynější novomanželka, protože jsem o ni nechtěl přijít a protože jsem věděl, že se mnou se žít nedá.

Moc jsem všechno prožíval,“ svěřil se herec s tím, že dokonce vyhledal i psychiatra. Snad se teď do jeho ordinace nebude muset vrátit. Mladí herci se derou na jeho místo a rolí začíná přece jen s rostoucím věkem ubývat. Herectví je zkrátka hodně nejistá živnost.

Zklidnění přišlo s věkem

Adéla ale stále svého muže podporuje a snaží se ho vyzdvihovat, jak může. „To vůbec není moje zásluha, to je čistě věkem. Jirka prostě konečně dospěl. Kdybychom se potkali před deseti lety, tak to takhle nedopadne,“ je přesvědčena Gondíková.

Pár se poprvé „zaregistroval“ během natáčení seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Tehdy to byla hlavně Gondíková, kdo Langmajera zaregistroval. Tehdy kolem sebe jen našlapovali. Pomyslná jiskra přeskočila při natáčení filmu Doktor od jezera hrochů, kde se pár sblížil.

„Když jsme odcházeli po natáčení z cateringu, tak jsme si řekli ,ahoj‘. A už jenom z toho ,ahoj‘ bylo jasné, že se prostě budeme chtít vidět,“ přiznal Langmajer. Ten byl nakonec tím, kdo svatbu inicioval a ženu svého života požádal o ruku.

Vydělává víc než manžel?

Jejich vyrovnanému vztahu jistě svědčilo i to, že Adéla nikdy nebyla žádnou superhvězdou a měla dost času dělat rodinné zázemí, a Jiří se mohl právem cítit jako živitel a hlava rodiny. Nyní se ale situace změnila a Langošovy příjmy se pomalu začínají tenčit.

Zato Adélina hvězda stoupá, a tak jí práce a peněz stále přibývá! Adéla jde z role do role. A být jednou z hlavních postav v seriálu Sestřičky je zkrátka terno. A především jistota stálého příjmu. Tedy alespoň do té doby, než scenáristé nechají dotyčnou postavu zemřít, odcestovat nebo se přeoperovat na jiné pohlaví.

Druhá strana mince je ta, že nekonečné natáčecí dny přináší méně času na rodinu. Adéle tak na domácnost, štěně, a hlavně na Jiřího nezbývá mnoho času a to nikdy nedělá dobrotu.

Sama herečka potvrzuje, že jejich manželství někdy připomíná itálii. „Občas to bouchne, jindy zase ne,“ přiznává a věří, že současné neshody nejsou předzvěstí něčeho horšího.Vždyť zatím spolu vždy vše zvládli.

Pořád spolu! Hrozí jim ponorka?

Adéla s Jiřím spolu fungují nejen jako partneři, rozumí si i jako herci. Objevili se ve filmech Seznamka, kde Gondíková hrála Langmajerovu manželku, či ve snímku Doktor od jezera hrochů.

Právě tam poprvé přeskočila pověstná jiskra mezi herci. Diváci je mohli vidět také v muzikálu Mamma Mia! i v divadelních hrách Manželský poker a Ani za milion!. Jak Langmajer, tak Gondíková vstoupili do manželství podruhé.

Adéla byla osm let manželkou herce a hudebníka Ondřeje Brouska (39), který ji vyměnil za kolegyni z divadla a s nímž má patnáctiletou dceru Nelu. Langmajer byl třiadvacet let ženatý s učitelkou Kamilou, kterou opustil kvůli modelce Faltýnové a s níž má dvě už dospělé dcery.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...