Konec seriálu?

Diváky šokovala zpráva o skončení oblíbeného seriálu Ulice. Ne jinak tomu bylo asi i u herce Rudolfa Hrušínského mladšího (73), který doposud o ničem takovém nevěděl a začal mít strach, že přijde o svůj jediný trvalý příjem.

Téměř všichni fanoušci seriálu Ulice Hrušínského pravidelně sledovali a mnohokrát kvůli jeho roli Vlastimila Peška zažili chvíle štěstí i zklamání. A najednou by o všechno tohle přišli. Naštěstí se ale později ukázalo, že to byl falešný poplach.

Také vás může zajímat ...

Bál se, že přijde o dobrou práci

Oznámení o konci seriálu bylo jen upozornění na blížící se konec původního digitálního vysílání. Takže tedy pokud nechtějí diváci o svůj seriál přijít, musejí se vybavit novou televizí nebo alespoň set-top-boxem.

Což alespoň některé z nich uklidnilo. Stejně tak i samotného herce, který poplašné zprávě také uvěřil. Přišel by tak o lukrativní kšeft.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...