Konec šťastného vztahu?

Patří k nejstabilnějším párům u nás. U VÁCLAVA VYDRY (64) a JANY BOUŠKOVÉ (66) je ale největším problémem čas. Manželé už totiž nejsou spolu tak často jako dřív.

Kdyby spolu nenamlouvali komentáře k pořadu Prostřeno, nevídali by se už nejspíš vůbec. Jana Boušková (66) s manželem Václavem Vydrou (64) procházejí menší manželskou krizí. Opět!

Také vás může zajímat ...

Každou předchozí sice dokázali ustát, oba už ale věčné dohady očividně unavují. Půjde tedy oblíbený pár od sebe?

Tají něco zásadního

Ve společnosti se snaží rozdávat jeden úsměv za druhým a vypadá to, že je rozhodně nic netrápí. Zdání ale často hodně klame. Už dlouho se totiž říká, že by se dusno u nich doma dalo krájet. Nedávno se dokonce spekulovalo, zda už každý nežije náhodou sám.

To oba ale vyvrátili. To ovšem nic nemění na faktu, že to mezi nimi má být pořádně nahnuté. Bouškové má údajně vadit pořád jedna a ta samá věc. Oba toho mají ažaž, ale když už by mohli strávit nějakou tu chvilku jenom oni dva, například při sklence vína, zašije se Vašek u milovaných koní.

A Janě tak nezbývá nic jiného než se zabavit sama. Dřív se všechno snažila snášet a být trpělivá, možná i tajně doufala, že se to jednoho jde změní a manželovi dojde, že by spolu měli trávit víc času. Bohužel se tak ale dodnes nestalo.

Začali spát odděleně?

Mezi společnými známými Václava a Jany se povídá, že už spolu ani nesdílejí jednu postel. Herec má spát na rozkládací pohovce v obývacím pokoji a Jana sama v ložnici. A tak to má být už více než dva měsíce!

Jestli je to mezi nimi opravdu tak špatné, proč se s tím nesnaží něco dělat a pořád se tváří, jako kdyby bylo všechno jenom zalité sluncem. Nedávno vyrazili na jednu společenskou akci, kde šli ruku v ruce a s úsměvem od ucha k uchu.

Důvodem může být zkrátka jenom strach. Jako slavní herci by byli hned v hledáčku médií a to by se jim zrovna dvakrát nelíbilo. Zvlášť když se snaží chránit svoje soukromí. Jak dlouho to však chtějí vydržet? Jana už ale evidentně začala konat.

Končí v Prostřenu?

Začalo se totiž říkat, že chce herečka v pořadu Prostřeno skončit. Svého muže už prý nemůže ani cítit, natož s ním být v jedné místnosti. Tím by ale ohrozili celý pořad.

Vydra bude asi jen těžko dělat všechno sám a ani divákům by se to zřejmě moc nelíbilo. Štáb určitě tiše doufá, že se vše urovná a oblíbená dvojice nic ukončovat nebude. Fanoušci zase, že se dají manželé zase dohromady.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...