Konec v seriálu kvůli románku?

Ne všichni režiséři tolerují na pracovišti aférky.

Fanoušci seriálu Slunečná touží, aby se dali ve skutečném životě dohromady jeho hlavní protagonisté Eva Burešová (26) a Marek Lambora (25). Možná ale nejsou daleko od pravdy a mezi herci to už jiskří.

Už od té doby, co se začal vysílat oblíbený seriál Slunečná, se šušká, že mezi hlavními hvězdami Evou Burešovou (26) a Markem Lamborou (25) to pořádně jiskří i mimo televizní obrazovku! A vždyť ani není divu, Lambora je z natáčení s krásnou herečkou naprosto nadšený a nikdy se nebál o tom veřejně promluvit. „Jsem moc rád, že jsme si s Evou padli do noty! Mnohem příjemněji se pak budou točit i milostné scény, když je vám ten spoluhráč, se kterým trávíte většinu času na place, sympatický,“ prozradil Lambora a zdá se, že mu polibky s Evou před kamerou dělají opravdu dobře.

Také vás může zajímat ...

Přenesly se snad už i do jejich soukromého života?

Rozejde se s partnerem? Eva je sice momentálně ve vztahu s mladším tanečníkem Matyášem Adamcem (20), ale nikde není psáno, že jim to bude klapat i nadále. Během pandemie koronaviru, kdy byla přísná karanténa, se dlouhou dobu se svým miláčkem neviděla, a to mohlo jejich lásku pořádně nalomit. Navíc se o Matyášovi traduje, že se rád otočí za ženskou sukní a mezi opačným pohlavím je na roztrhání.

Navíc Burešová má z přechozího vztahu s hudebníkem Michaelem Krásným (36) syna Nathaniela (2), kterého už Matyášovi představila.

Mají toho hodně společného

Sice si prý syn s novým partnerem sedli, ale je jen otázkou času, kdy mladičkého Adamce přestane bavit role náhradního tatínka. Vždyť on má ty nejlepší roky ještě před sebou a bylo by zvláštní, kdyby se o ně chtěl připravit kvůli zodpovědnosti k nevlastnímu dítěti. To Lambora je sice také mladý, ale přece jen už si zažil velkou slávu a své jméno má v showbyznysu vybudované.

Nemluvě o tom, že je s Evou spojuje jak vášeň pro herectví, tak ke zpěvu. Oba totiž koketují i s mikrofonem a netají se tím, že by v této branži jednou chtěli uspět. Proto když mají volno během natáčení, není vůbec vyloučeno, že si předávají nějaké rady ohledně zpívání, a to je ještě více sbližuje.

Třeba došlo už i na to, že si o svém snu šli popovídat v soukromí nad sklenku dobrého vína.

Vždyť společně nazpívali i úvodní píseň k seriálu

Slunečná a je jasně vidět, že jim to spolu ladí. A jelikož je fanoušci opravdu zbožňují, jistě by si přáli, aby jim to ladilo i v soukromí. Role ze seriálu by jim navíc mohly pomoci k větší popularitě, a kdyby spolu třeba začali i zpívat, jistě by o obdivovatele neměli nouzi. A Burešová by byla jistě šťastná, kdyby svou pěveckou kariéru opět nastartovala.

Kvůli Slunečné se vzdala všeho

Možná by šla i přes mrtvoly, kdyby jí k tomu měl dopomoci Lambora. Vždyť se nedávno rozpovídala o tom, že se kvůli natáčení vzdala naprosto všeho. Kariéru zpěvačky musela pozastavit, protože nemá na nic jiného čas. „Další aktivity šly úplně pryč, musela jsem je totálně upozadit.

Slunečná mi dává opravdu časově zabrat, takže veškerý pracovní čas věnuji natáčení, ale mě to hrozně baví,“ vysvětlila herečka.

Zadělají si na problém?

Ke vzplanutí jejich lásky navíc mohl přispět i fakt, že se Slunečná kvůli koronaviru delší dobu nenatáčela, a tak se jim po kolezích zastesklo. A Burešová si možná uvědomila, že po jednom se jí stýská přece jen více než po ostatních. Teď už je však několik dní vše při starém a už se chystají další díly.

Jenže Burešová s Lamborou se možná drží zpět i proto, že by jim případný románek mohl pořádně zavařit. Ne všichni režiséři a scenáristé tolerují aférky na pracovišti. Kdyby se milenci následně nepohodli, bylo by na place najednou dusno a začalo by se řešit, kdo zeseriálu bude muset odejít.

Může to ale dopadnout i tak, že vytvoří skvělý pár jako například Zlata Adamovská (61) a Petr Štěpánek (71), kteří, když spolu vystupují, úspěch diváků zaručí.

Diváci si tak budou muset počkat, jestli mezi Markem Lamborou a Evou Burešovou skutečně přeskočila jiskra a utvoří pár i ve skutečnosti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...