Konec v Ulici a rodinný klenot fuč

Vynikající výkon, slzy dojetí, a nakonec citelná ztráta, vše se slilo v podivný začátek podzimu herečce Yvettě Blanarovičové (57). Vlastně to začalo už minulý měsíc, když si při zvedání zavazadla hnula s páteří.

Injekce a infuze ji vrátily do provozuschopného stavu, aby mohla natočit životní scénu v seriálu Ulice. Scenáristé ji tam poslali „na věčnost“ scénou s asistovanou sebevraždou, na place prý plakal celý štáb.

Také vás může zajímat ...

Když se pak díl vysílal, maminku na Slovensku to krutě rozrušilo, Yvetta jí musela zavolat a uklidňovat ji. O pár dní později herečka absolvovala kvůli zádům vyšetření v magnetickém tunelu.

Musela si sundat z ruky rodinný šperk, křížek z bílého zlata s diamantem. Ve chvatu se pak oblékala, řetízek kamsi zapadl a už se nenašel, ač ho hledala i s pomocí zdravotnického personálu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...