Konec velkého kamarádství?

Mezi nejlepší kamarády hvězdy seriálu Ulice Martina Fingera (49) v českém showbyznysu bezesporu patří moderátor Ondřej Sokol (48). Vždyť právě on ho před lety přivedl k herectví.

Také vás může zajímat ...

Jenže teď to vypadá, že se z velkého přátelství stane nenávist. Figner totiž připravil Sokola o pozici uměleckého šéfa Činoherního klubu. „Vysoké pracovní vytížení znemožnilo Ondřeji Sokolovi vykonávat nadále funkci uměleckého šéfa,“ vysvětlil ředitel divadla Vladimír Procházka.

Vyfoukl Sokolovi místo uměleckého šéfa Činoherního klubu?

Zdá se tak, že se Sokolovi kariéra rozpadá pod rukama. Nedávno ho vystřídal v roli moderátora soutěže Tvoje tvář má známý hlas Vladimír Polívka (31). Momentálně mu musí stačit pozice porotce, což je samozřejmě poměrně velký sešup. Bude tedy zajímavé sledovat, kam se bude ubírat jeho kariéru v následujících měsících a letech.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...