Konec vztahu kvůli kariéře?

Sotva loni Vojta Dyk (34) s Táňou (41) překonali krizi ve vztahu a vzali se, teď musí řešit další problémy. Tentokrát za ně může Dykova obrovská touha uspět za hranicemi!

Zpěvák loni strávil několik měsíců v New Yorku, kde nahrával svoji novou desku. Zpočátku to mohlo vypadat jen jako nevinná cesta za oceán. Vojta Dyk si k sobě přizval zkušené hudebníky a sbíral další pracovní zkušenosti. Při nahrávání nové desky s názvem D.Y.K. se nechal inspirovat mnoha žánry – operou, soulem, funkem i černou hudbou.

Také vás může zajímat ...

Díky vynikajícím zpěvákům, které ve městě potkal, prý získal více pokory. „Mají rozsah patnáct oktáv a umějí něco, o čem se mi ani nemůže zdát, což člověka pěkně usadí zpátky: Uvědom si, chlapečku, co jsi, jestli vůbec něco jsi,“ vysvětlil a dál si sypal popel na hlavu.

„Je to zajímavá zkušenost už jen proto, že pokud člověk není zrovna Johnny Depp nebo Brad Pitt, neznamená tam vůbec nic,“ pokračoval. Dá se jeho slovům ale věřit?

Skoro to vypadá, jako kdyby s něčím takovým ani nepočítal, protože v Čechách patří mezi nejpopulárnější zpěváky.

V cizině bez rodiny?

Jakmile někdo odjede nahrávat desku do Ameriky, nedělá to jistě jen pro malý český trh. Proslýchá se, že Vojta by rád prorazil i ve světě. „Muzikanti se tam víc snaží. Sjíždí se tam lidé odevšad, je tam velká konkurence, takže mít práci je tam skutečně cenný dar. Navíc všichni dobře vědí, že jakákoli profesionálně odvedená práce jim může zase dohodit jinou práci,“ řekl.

A právě to může být ten největší kámen úrazu. Pokud bude chtít Vojta „venku“ uspět, bude muset své práci dát opravdu maximum. A to znamená dlouhé měsíce v zahraničí, kdy jeho žena Táňa a tři děti zůstanou sami v Praze. Dá se pak vůbec udržet rodina pohromadě? „To, co dělám, není můj cíl, ale moje cesta.

Nebetyčně mě to baví, ale o rodinu bych kvůli tomu přijít nechtěl,“ řekl Dyk, který si zřejmě moc dobře uvědomuje, že na dvou židlích zároveň sedět nemůže. Otázkou tedy zůstává, co na Vojtovu touhu zazářit v zahraničí říká manželka Táňa. Před pár měsíci se vzali při tajném obřadu a herečka si pak dala od hraní pauzu.

Možná, že chtěla s milovaným manželem trávit víc času.

Dá přednost práci?

Jenže to se trochu přepočítala, protože Vojta místo s ní tráví spoustu času v nahrávacích studiích. A pokud by se mu podařilo uspět a vyjel by se svou kapelou na delší turné, už by ho jeho blízcí možná ani nepoznávali. Uvidíme, čemu dá talentovaný zpěvák nakonec přednost a jestli ho zláká vidina velké slávy. To se dozvíme již brzy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...