Konečně chystají rozvod

Dlouho to vypadalo, že k rozvodu mezi hercem Richardem Genzerem (53) a Lindou Finkovou (52) nikdy nedojde. Nakonec se tak ale opravdu stane a to dlouhých osm let poté, co se Genzer od Finkové odstěhoval kvůli jiné ženě.

„Rozvod řešíme a dáváme tomu prostor, aby vše proběhlo v klidu. Je to teď v řešení a už to rozsekneme,“ potvrzuje Genzer, který má k ukončení manželského statutu poměrně jasný důvod.

Také vás může zajímat ...
Konečně to bere s Pavlou vážně

Plánuje totiž svou partnerku Pavlu požádat o ruku. A to by samozřejmě v případě, že by byl ještě ženatý za jinou nepůsobilo zrovna věrohodně a klidně by se mohl dočkat ze strany své partnerky odmítnutí.

Ačkoli se ale Linda ani Richard k rozvodu dlouho nemělo, měl by nejspíš proběhnout v poklidu. A to už jen proto, že oba mají dlouho jiné partnery, žijí si svůj vlastní život a také mají údajně rozdělený majetek.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...