Konečně dítě? Randí prý s bohatým ženáčem!

Ještě donedávna si prý myslela, že zůstane navždycky sama a děti mít už nikdy nebude. Teď se jí svět obrací vzhůru nohama. Martina Randová (47) tak čelí mnoha otázkám. Kdo je její tajný milenec a proč se jí podařilo otěhotnět až teď? Sama herečka zatím sveřepě mlčí. Přesto se rozpovídali její přátelé a dlouholetí kolegové.

Muži ji nechtějí?

Také vás může zajímat ...

Randová byla během posledních let spojována hned s několika muži. Nejvýraznější osobou po jejím boku se však stal její kolega ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Martin Zounar (52).

Mělo se za to, že jsou milenci, ale oba to dodnes svorně popírají. Prý se z nich stali jen velmi dobří přátelé, kteří spolu rádi po práci zajdou na skleničku. Nic víc ale mezi nimi prý nikdy nebylo. Martina Randová ovšem kdysi randila se sympatickým hercem Filipem Blažkem (46).

To ale ještě byli oba velmi mladí a studovali. Na románek už téměř zapomněli. A kdyby je neodhalili zvídaví novináři, nikdo by o nich dodnes nevěděl. Zatímco Blažek prý jejich vztah dodnes popírá, Randová se s tím netají.

Naopak na jejich vztah vzpomíná velmi ráda. Jenže ani jeden z oněch dvou zmiňovaných mužů s ní zřejmě zbytek života strávit nechce. A mnozí její fanoušci i fanynky se tomu dost diví. Mají za to, že je Randová vtipná, inteligentní a krásná žena, která má mužům stále co nabídnout.

Jenže na chlapy zkrátka štěstí nemá a podle jejích kolegů za to může její nízké sebevědomí.

Randí ostošest?

Ačkoli čtyřicítku oslavila celkem dávno, na svůj věk vůbec nevypadá. Za ta léta se jí ale přesto nepodařilo najít si muže, který by s ní chtěl trávit všechen svůj čas a vzít si ji.Herečka kvůli tomu ale rozhodně nesmutní. Naopak, radost ze života má podle kamarádek čím dál větší. A není se čemu divit.

Na první pohled to totiž vypadá, že se životem protlouká sama a bez lásky, ale jak je to ve skutečnosti?

Vypadá to, že herečka svůj soukromý život před veřejností skrývá naprosto dokonale.

Jedna z jejích kamarádek totiž nedávno potvrdila, že už dlouhé měsíce Randová randí. A dokonce prý jde o muže, k němuž kdysi dávno měla blízko, ale osud jim nepřál a on se oženil s jinou ženou. S tou se měl ale před dvěma lety rozvést a od té doby nenašel žádnou spřízněnou duši.

Až na začátku letošního roku ho opět osud zavál k Randové a už podruhé si padli do noty.

Biologické hodiny stále tikají

O koho však jde, to snad neví ani její nejlepší kamarádka. Novináři se jí měli už několikrát ptát, zdali by alespoň nenaznačila, kdo je tím vyvoleným, ale zůstala neoblomná.

Jediné, co všichni tuší, je, že bude o pár let mladší než herečka a že nemá žádné potomky. Tedy neměl. Dokud se neobjevila zpráva, že má být Randová těhotná. Té už jetikají biologické hodiny dlouhá léta, ale podařilo se jí vyrovnat s myšlenkou, že zkrátka nikdy žádné děti mít nebude. Jenže to není tak jisté.

Několik jejích kolegů potvrdilo, že má všechny příznaky těhotenství.

Otékají jí klouby, nesnáší různé pachy, naopak má prý ráda kyselou okurku s hořčicí, a dokonce prý začala jíst i to, co kdysi nenáviděla. O tom, že by ale byla Randová těhotná, někteří zase hodně pochybují.

V jejím věku už by prý bylo riskantní rodit, navíc jako prvorodička. Ale rozhodně není nic nemožné. Své zkušenosti s pozdními porody mají například i herečky Veronika Žilková (58) nebo Bára Basiková (56).

Problém by spíš nastal po porodu. Martina Randová je přece jen zvyklá žít sama a mít klid a najednou by se musela starat o novorozeně a možná i o svého nového partnera. To by jí udělalo pořádnou čáru přes rozpočet. Ale práce by se prý klidně vzdala. Podle svých kamarádek už kdysi prohlásila, že jelikož je celá léta sama a skoro za nic neutrácí, má hodně našetřeno.

Dokonce tolik, že neví, co s tolika penězi dělat.

Kdyby se jí ale narodil potomek, jistě by věděla, jak naspořené peníze využít.

Své soukromí si začala bedlivě střežit

Jen před pár dny se ale údajně na internetu objevila informace o tom, že Randová nemá randit s rozvedeným movitým mužem, který hledá lásku stejně jako ona, ale se zadaným mužem, a dokonce o minimálně deset let mladším, než je ona sama.

A z tohoto důvodu má údajně vztah i těhotenství tajit. Bojí se totiž, že až se veřejnost dozví, že rozvrací ještě před pár měsíci velmi šťastnou rodinu, budou ji všichni nenávidět. Lásce se prý ale poručit nedá, a i když se podle všeho Randová snažila, nepovedlo se a teď kvůli ní prý otec jednoho batolete a manžel prý velmi známé krásky utíká z domu.

Tyto spekulace se ale zatím potvrdit potvrdit ani vyvrátit nepodařilo. Navíc jsou na její údajné těhotenství a novou lásku názory jejích známých a kolegů dost odlišné. Pravdou ovšem zůstává, že kdysi bývala herečka, co se týče jejího soukromí, mnohem otevřenější.

Nyní záhadně mlčí a pořád se jenom tajemně usmívá anebo mračí, pokud jsou novináři až příliš dotěrní. Ovšem i její fanoušci by rádi věděli, s kym jejích idol randí a kdo je potenciálním otcem jejího údajného dítěte.

Co Zounar tají?

To se ale zřejmě hned tak nedozvíme. Všechny tato nejnovější informace týkající se jejího soukromí dost překvapila. Většina jejích kamarádek a fanoušků si myslela, že už nadosmrti zůstane sama.

Nejvíc to ale šokovalo právě jejího kamaráda Martina Zounara. Když mu novináři tyto aktuality prozradili, byl v šoku. Myslel si prý, že si s Martinou říkají všechno. A jak vidno, všechno mu alespoň ona rozhodně neříká.

Zounar prý ale vypadal hodně zklamaný. Sice má už pár měsíců novou známost, se kterou je velmi šťastný, zřejmě to ale neznamená, že na svou kamarádku nežárlí. I když to byl on, kdo ji prý už několikrát odmítl.Nejsou si prý souzeni, každý je úplně jiný a podle jeho osobního názoru by spolu nevydrželi žít pod jednou střechou ani měsíc.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...