Konečně je doopravdy šťastná

Monika Absolonová se po roce vrací zpátky do muzikálu jako Evita

Ještě v březnu zpěvačka Monika Absolonová (40) váhala, jestli se naplno vrhne do práce. Role maminky ji plně uspokojovala. Jak se ale zdá, divadelní prkna ji přece jen chyběla.

Jestli se dá o někom říct, že měl šťastné období, pak určitě o zpěvačce Monice Absolonové. Konečně se dočkala vytouženého miminka, zásnubního prstenu i velkolepého návratu do práce. Po dvou letech vztahu navíc přišla ze strany hokejisty Tomáše Horny (35), otce jejího syna Tadeáška (11 měsíců), nabídka k sňatku. Stalo se tak při rodinné oslavě.

„V sobotu bylo Tadeášovi devět měsíců a se zpožděním jsme slavili narození mé babičky. V neděli pak měla narozeniny Tomášova babička a on mě požádal o ruku.

Musím říct, že za tak milé a originální asistence našich blízkých jsem to nečekala,“ svěřila se na konci září novinářům šťastná zpěvačka.

Také vás může zajímat ...

Vdá se podruhé

Velkým důvodem k radosti je bezesporu i to, že se její snoubenec konečně rozvedl, takže ve sňatku jim už nic nebrání. Pro Moniku to bude už druhá svatba. Před šestnácti lety se provdala za hokejistu Václava Eiselta (42), po čtyřech letech se však rozvedli. Zpěvačce se ale daří nejen v soukromí.

Přesně po roce se totiž vrátila na prkna pražského divadla Studio DVA, aby se z ní znovu stala Evita, manželka argentinského diktátora Juana Peróna.

Prožívala peklo

Muzikálová královna tedy konečně našla svůj vysněný ráj. Po životních útrapách s násilným otcem, který celé roky bil její maminku Blanku, nekonečných tužbách po dítěti a řadě nevhodných partnerů k životu se konečně usadila. Teď už nezbývá než zaklepat na dřevo s přáním, aby se nic nepokazilo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...