Konečně je rozvedený

Válka zažehnána! Bývalý manžel Lucie Bílé (52), zpěvák Václav Noid Bárta (38) a jeho další láska Gabriela Dvořáková (29) jsou konečně rozvedeni. Po smršti vzájemných útoků se všechno v dobré obrátilo a manželé šli od sebe relativně v klidu.

Celé akci ale předcházely dvouleté tahanice. Šlo prý spíš o administrativní záležitosti, partneři se i přes počáteční obrovský r o z k o l na všem d o m l u – vili, nebo to alespoň tvrdí navenek. Bártova exmanželka je v současné době znovu těhotná s přítelem Petrem Švamberou (40).

Také vás může zajímat ...

Noid se zase zamiloval do tanečnice Elišky Grabcové. Oba tak mohou chystat nové veselky. Za jejich bolestivým rozvodem má být údajně nevěra. Gábina prý Noidovi nasazovala parohy s chirurgem Patrikem Paulisem (47).

Zřejmě také není jasné, jestli je Noid opravdu otcem jejich společné holčičky Terezky (4).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama